5 причин бути благодійником

11-10-2019

Пожертви, як відомо, не тільки приносять користь благодійним організаціям, а й приносять велику користь вам. Мільйони людей регулярно займаються благодійністю, щоб підтримати когось чи щось, у що вони вірять, а також за позитив який ця справа приноситьу їх життя. Отже, чому благодійність це так приємно? Ми більш детально розглянули п'ять причин, за яких ви могли б пожертвувати обраним вами благодійним організаціям.

1 – Милосердні вчинки змушують вас відчувати себе добре

Пожертвування на благодійність є основним стимулом для гарного настрою. Розуміння того, що ви допомагаєте іншим, дає величезні можливості і, в свою чергу, може змусити вас почуватися щасливішим і більш наповненим. Дослідження виявили зв'язок між пожертвуванням на благодійність і підвищеною активністю в області мозку, яка реєструє задоволення - доказ того, що, як свідчить стара приказка, дійсно краще давати, ніж отримувати.
Зовсім недавно один з найбільших благодійних фондів розповів про те, що вони попросили 700 щедрих донорів розповісти, що спонукає їх регулярно жертвувати на благодійність; 42% погодилися з тим, що задоволення, яке вони отримують, має ключовий вплив.

2 - Благодійність підсилює особисті цінності

У дослідженні «Чому ми даємо» почуття суспільної свідомості було найпоширенішою причиною для благодійності. Який би вид благодійності вони не підтримували, 96% заявили, що вважають моральним обов'язком використовувати те, що їм необхідне, щоб допомагати іншим, і це почуття корениться в їх особистих цінностях і принципах.
Для багатьох людей володіння здатністю покращувати життя інших людей є привілеєм, і у нех є власне почуття обов'язку. Реагування на ці сильні почуття відповідальності - відмінний спосіб укріпити наші особисті цінності і відчути, що ми живемо так, щоб відповідати нашим власним етичним переконанням.

3 - Ваш вклад в добродійність не обкладається податками

Багато людей стурбовані тим, що їх пожертви на благодійні цілі можуть бути зменшені за рахунок податкових або адміністративних витрат, що не дозволяє людям отримати повну суму на те, на що вони дійсно хочуть пожертвувати. На щастя, є багато способів ефективно використовувати благодійні податки, наприклад, шляхом прямого перерахування з вашої зарплати до вирахування податку через схему нарахування заробітної плати, пожертвування під час благодійних акцій або навіть благодійнї спадщини у вашому заповіті. Ці методи пожертвування гарантують, що обрані вами благодійні організації отримають максимальну вигоду від вашої підтримки.

4 - Беручи участь в благодійності ви прищеплює своїм дітям почуття щедрості

Обмін досвідом про благодійні пожертвування з вашими дітьми показує їм з юних років, що вони можуть вносити позитивні зміни в навколишній світ. Діти, природно, люблять допомагати іншим, тому виховання їх вродженої щедрості, ймовірно, означатиме, що вони ростуть з великим розумінням того, що у них є, і будуть продовжувати підтримувати благодійність в майбутньому.
Можна навіть започаткувати традицію жертвувати на благодійність разом зі своїми дітьми - спробуйте створити коробку сімейних пожертвувань, яку кожен може поповнити і призначити сімейну благодійність щороку. Залучайте дітей у вибір того, що ви будете підтримувати.

5 - Ваша благодійна діяльність, навчає ваших друзів і сім'ю робити те ж саме

Ваші власні благодійні пожертви можуть надихнути ваших найближчих і найдорожчих людей на важливі для них справи і навіть можуть призвести до бажання всією родиною підтримати благодійну організацію або благодійні організації, які мають особливе значення для вас як групи.
Сімейні пожертвування створюють зв'язок, допомагаючи зміцнити відносини через спільну мету і збираючи більше грошей, ніж за допомогою індивідуальних пожертв. Швидше за все, багато членів вашої сім'ї вже жертвують на благодійність, тому спільна робота може допомогти вам надати більш позитивний вплив на ту чи іншу проблему суспільства.