Старт проекту "Янголи добра"

05-11-2018

Передісторія

Відомо, що зараз в Україні зростає кількість важкохворих дітей. Ще в 1986 році вчені з Японії прогнозували: наслідки Чорнобильської трагедії українці відчують через 20- 25 років. Так воно і сталося. Відлуння Чорнобиля, в першу чергу, відчули важкохворі діти і їх батьки. В Україні сьогодні дуже важке економічне становище, йде війна, соціальні державні програми майже не працюють, і тяжкохворі діти залишаються наодинці зі своєю хворобою. А багатьох уже немає з нами, тому що вчасно не була надана фінансова допомога на дорогі ліки і операції за кордоном.

Мета проекту

Наш проект передбачає збір пожертвувань на порятунок дитячих життів. ХВОРІ ДІТИ ЧЕКАЮТЬ НАШОЇ ДОПОМОГИ! Діти-волонтери можуть робити ручні художні вироби, які стануть експонатами благодійної онлайн-галереї. Надавши допомогу, Ви можете вибрати з цієї галереї будь-яку роботу, виконану руками дітей. Таким чином діти можуть відчути свою затребуваність і навчитися бути небайдужими і милосердними. Привчати дітей робити добрі справи - це дуже корисно і цікаво. Крім того, у дітей виробляється розуміння, що своїми гарними і корисними справами, вони можуть врятувати життя однолітка. Мета «Дитячого волонтерського руху» - виховувати у дітей та молоді бажання творити добрі справи, бути добрими, милосердними і при цьому розвивати творчі здібності.

Наш Фонд цим проектом, має намір сприяти розвитку творчих дитячих майстерень і гуртків, в яких учні, під керівництвом фахівців, будуть виконувати художні вироби. Благодійна онлайн-галерея дасть можливість дітям показати, які вони здатні і милосердні. Творчі роботи дітей, представлені на ній, також беруть участь в наданні допомоги тяжкохворим дітям. Приєднуйтесь до «Волонтерський рух ПОРЯТУНОК ДИТЯЧИХ ЖИТТІВ« ЯНГОЛИ ДОБРА »! Заздалегідь дякуємо всім, хто почує нас, приєднається і підтримає фінансово.